2011-08-22 Perskaitė 478

Sniego karalienė / Lumekuninganna / rež. Marko Raat

Sniego karalienė / Lumekuninganna / rež. Marko Raat
Paauglys berniukas Jasperas (14) įsimyli vyresnę moterį (40), kurią jis sutinka bastydamasis naktį miesto gatvėmis. Moteris pasikviečia jį į savo namus, ledo vilą, kuri dar statoma. Moteris serga vėžiu, tačiau berniukas to nežino. Ji mano, kad vėžio ląstelių dauginimąsi galima sustabdyti laikant kūną šaltyje.

Įsimylėjęs berniukas nori gyventi kartu su moterimi statomoje viloje. Moteris supranta, kad jų santykiai gali būti pražūtingi berniukui, ir bando nuslopinti abiejų jausmus, tačiau Jaspero buvimas šalia tampa vis svarbesniu žmogaus artumo faktoriumi.
Moters kūno temperatūra vis krinta. Ji jau turėjo būti mirtinai sušalus, tačiau, gydytojų nuostabai, ji teigia, kad jaučiasi vis geriau.

Jaspero meilė ir troškimas perauga į gilius ir nekontroliuojamus jausmus moteriai. Pavydo akimirką jis nuskandina Gunnar, ledo vilos statybos rangovą. Moteris pagaliau supranta, kad Jaspersas – jau nebe vaikas, ir kad nebėra kelio atgal į normalių ir šiltų žmonių pasaulį. Jo nuoširdi meilė įžiebia paskutinę viltį moters gyvenime ir gilią meilę jam. Jo gyvenimo pirmą ir paskutinę meilę.

Festivalio organizatorius:

Lietuvos Kinematografininkų sąjunga
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras

Organizacijos veiklą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba

Festivalį finansuoja:

Neringos savivaldybė
Lietuvos kino centras (LKC)

Festivalio
informacinis partneris:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT)

Partneriai:

Neringos meno mokykla
Skonis ir kvapas
Rokiškio sūris
Vasaros knygynas
Žurnalas Kinas
Lietuvių filmų centras
Viešbutis-restoranas
Švyturys nealkoholinis
Bilietai.lt

Please publish modules in offcanvas position.