RUGPJŪČIO 22 D., PENKTADIENIS / Prieš festivalį
Nidos meno kolonija, Taikos g. 43, Neringa
21.00 Diskusija "Istorija Baltijos kine"
Trumpametražių Lietuvos, Latvijos, Estijos filmų programa
Dalyvauja: Lauri Törhönen (Suomija), Ieva Romanova (Latvija), René Vilbre (Estija), Gytis Lukšas, Arūnas Matelis, Audrius Juzėnas (Lietuva)
Moderuoja Jonas Öhmanas
RUGPJŪČIO 23 D., ŠEŠTADIENIS / Festivalio atidarymas
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Atidarymo programa
20.00 Ekskursantė
2013 / 110’ / Lietuva / istorinė dram
Režisierius: Audrius Juzėnas, scenarijaus autorius: Pranas Morkus
Filmą pristato režisierius Audrius Juzėnas
RUGPJŪČIO 24 D., SEKMADIENIS / Šeimos diena
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
16.00 Vaikų sukurto animacinio filmo premjera
Apdovanojimai ir kiti smagūs nuotykiai
18.00 Mažieji sekliai ir baltosios damos paslaptis
2013 / 89’ / Estija / nuotykių filmas šeimai
Režisierius: René Vilbre, scenarijaus autorius: Mihkel Ulman
Vaidina: Liisa Koppel, Mikk Kaasik, Mariann Vilbre, Miikael Ainla, Hilje Murel, Lembit Ulfsak, Tambet Tuisk, Jaan Rekkor, Priit Võigemast
Filmą pristato režisierius René Vilbre
RUGPJŪČIO 25 D., PIRMADIENIS / Svečių diena - Suomija
Neringos savivaldybė, Taikos g. 2, Neringa
11.00 Diskusija-seminaras "Baltijos šalių koprodukcija"
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Meilė ir inžinerija
2014 / 84’ / Suomija / dokumentinis
Režisierius ir scenarijaus autorius: Tonislav Hristov
20.30 Siena 1918
2007 / 114’ / Suomija, Rusija / istorinė drama
Režisierius: Lauri Törhönen, scenarijaus autorius: Aleksi Bardy
Vaidina: Martin Bahne, Minna Haapkylä, Tommi Korpela, Leonid Mozgovoy, Hannu-Pekka Björkman ir kt.
Filmą pristato režisierius Lauri Törhönen
RUGPJŪČIO 26 D., ANTRADIENIS
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Kenotafas
2013 / 61’ / Lietuva / dokumentinis
Režisierius ir scenarijaus autorius: Audrius Stonys
Prodiuserė: Uljana Kim
20.30 Alyvų kalno žiedai
2013 / 70’ / Estija / dokumentinis
Režisierė ir scenarijaus autorė: Heilika Pikkov
22.00 Ram tad drylia oilia!
2014 / 100’ / Latvija / tragikomedija
Režisieriai: Māris Putniņš, Jānis Cimermanis, scenarijaus autorius: Māris Putniņš
Vaidina: Ingrīda Andriņa, Ļevs Birmanis, Olga Dreģe, Uldis Dumpis, Mārtinš Egliens, Baiba Indriksone, Ģirts Jakovļevs ir kt.
Prodiuseris: Gatis Upmalis
RUGPJŪČIO 27 D., TREČIADIENIS
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Daugiau nei gyvenimas
2014 / 52’ / Latvija / dokumentinis
Režisierius: Gints Grūbe
Filmą pristato režisierius Gints Grūbe
20.30 Auksinės blizgės
2014 / 72’ / Estija / Suomija, dokumentinis
Režisieriai: Kiur Aarma, Hardi Volmer, idėja: Kiur Aarma
Prodiuseris: Kiur Aarma
Filmą pristato režisieriai Kiur Aarma, Hardi Volmer
22.00 Nesamasis laikas
2014 / 80’ / Lietuva / drama
Režisierius ir scenarijaus autorius Mykolas Vildžiūnas
Vaidina: Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Valentinas Novopolskis, Mindaugas Papinigis, Irena Jankutė, Nelė Savičenko, Sigitas Račkys, Rimantas Šavelis
Prodiuserė: Dagnė Vildžiūnaitė (Just a Moment)
Filmą pristato režisierius Mykolas Vildžiūnas
RUGPJŪČIO 28 D., KETVIRTADIENIS / Svečių diena - Švedija
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Palme
2012 / 105’ / Švedija / dokumentinis-biografinis
Režisieriai Maud Nycander, Kristina Lindström
Prodiuseriai: Fredrik Heinig, Mattias Nohrborg
21.00 Mirusio žmogaus reputacija
2012 / 126’ / Švedija, Norvegija / epinė istorinė drama
Režisierius: Jan Troell, scenarijaus autoriai: Jan Troell, Klaus Rifbjerg
Vaidina: Jesper Christensen, Ulla Skoog, Pernilla August, Björn Granath
RUGPJŪČIO 29 D., PENKTADIENIS
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Lituanica paslaptis
2014 / 51’ / Lietuva / dokumentinis
Režisierius Remigijus Sabulis, scenarijaus autoriai: Remigijus Sabulis, Sigitas Siudika
Prodiuseriai: Arūnas Stoškus, Kęstutis Petrulis (Studija 2)
Filmą pristato režisierius Remigijus Sabulis
21.00 Svajonių komanda
2012 / 90’ / Latvija / istorinė drama, sportas
Režisierius: Aigars Grauba, scenarijaus autoriai: Andrejs Ekis, Aigars Grauba
Vaidina: Janis Amanis, Inga Alsina, Vilis Daudzins, Marcis Manjakovs, Gints Andzans
Gamyba: Platforma Filma, Cinevilla Studio
Filmą pristato Kristians Alhimionoks ir Ieva Freliha
RUGPJŪČIO 30 D., ŠEŠTADIENIS / Festivalio uždarymas
Nidos kultūros ir informacijos centras AGILA, Taikos g. 4, Neringa
19.00 Kapitalizmas skersinės gatvėje
2013 / 102’ / Latvija / dokumentinis
Režisierius Ivars Seleckis, scenarijaus autorius: Talivaldis Margēvičs
Prodiuserė: Baiba Urbāne
21.00 Valymas
2012 / 125’ / Estija, Suomija / istorinė drama
Režisierius ir scenarijaus autorius Antti J. Jokinen
Vaidina: Laura Birn, Liisi Tandefelt, Amanda Pilke ir kt.
Gamyba: Solar Film, Taska Films
Filmą pristato prodiuseris Kris Taska