2015-07-03 Perskaitė 105

2015 m. festivalio programa

RUGPJŪČIO 23 D., SEKMADIENIS

19.00 Festivalio atidarymas

20.00 Vaikai iš „Amerikos viešbučio“
Režisierius: Raimundas Banionis / Lietuva / 1990 / 93 min / drama
Pristato Raimundas Banionis

RUGPJŪČIO 24 D., PIRMADIENIS

19.00 Avinėlio vartai
Režisierius: Audrius Stonys / Lietuva / 2014 / 40 min / dokumentinis
Pristato Br. Gediminas Numgaudis

20.00 Pelikanas dykumoje / Pelikāns tuksnesī
Režisierius: Viesturs Kairišs / Latvija / 2014 / 68 min / dokumentinis
Pristato Roberts Vinovskis

21.30 Vėjų kryžkelėje / Risttuules
Režisierius: Martti Helde / Estija / 2014 / 87 min / istorinė drama
Pristato Estijos kino instituto vyriausioji prodiuserė Piret Tibbo-Hudgins

RUGPJŪČIO 25 D., ANTRADIENIS

11.00 Seminaras-diskusija: „Baltijos šalių filmų kooprodukcija ir jos perspektyvos“

19.00 Ieškant šviesos / Otsides valgust
Režisierius: Heini Drui / Estija / 2014 / 52 min / dokumentinis
Pristato Heini Drui

20.00 Brahmsas ir ožkos pienas / Brāmss un kazas piens
Režisierė: Rūta Celma / Latvija / 2013 / 66 min / dokumentinis
Pristato Rūta Celma

21.30 Modris
Režisierius: Juris Kursietis / Latvija / Graikija / 2014 / 90 min / drama
Pristato Juris Kursietis ir Līga Celma-Kursiete

RUGPJŪČIO 26 D., TREČIADIENIS

19.00 Meistras ir Tatjana
Režisierė: Giedrė Žickytė / Lietuva / 2014 / 80 min / dokumentinis
Pristato Giedrė Žickytė

20.45 Muhu salos moterys / Muhu: ätsed ja roosid
Režisierė: Kadriann Kibus / Estija / 2014 / 60 min / dokumentinis
Pristato Erika Laansalu

22.00 Vyšnių tabakas / Kirsitubakas
Režisieriai: Katrin and Andres Maimik / Estonia / 2014 / 93 min / romance
Pristato Katrin ir Andres Maimik

RUGPJŪČIO 27 D., KETVIRTADIENIS

19.00 Escaping Riga
Režisierius: Davis Simanis / Latvija / 2014 / 70 min / meninis dokumentinis
Pristato Gints Grube

20.30 Gražuolė
Režisierius: Arūnas Žebriūnas / Lietuva / 1969 / 63 min / romantinė drama
Pristato Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas

22.00 Žmogus iš Prancūzų bulvaro
Režisieriai: Tatjana Dubasova, Jekaterina Elochova and Aleksandr Kolbovskij
Pristato Aleksandr Kolbovskij

RUGPJŪČIO 28 D., PENKTADIENIS / Festivalio viešnia - Vokietija

19.00 Barbara
Režisierius: Christian Petzold / 2012 / Vokietija / 105 min / drama

21.00 Feniksas / Phoenix
Režisierius: Christian Petzold / 2014 / 98 min / istorinė drama
Pristato Goethe's instituto atstovas

RUGPJŪČIO 29 D., ŠEŠTADIENIS / Šeimos diena

17.00 Animacijos mokykloje sukurto filmo premjera
Animacijos mokyklos uždarymas

19.00 Aukso žirgas
Režisieriai: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis / Lietuva / Latvija / Liuksemburgas / Danija / 2015 / 80 min / animacinis
Pristato režisierius Valentas Aškinis

21.00 Liūto širdis / Leijonasydän / Festivalio viešnia – Suomija
Režisierius: Dome Karukoski / Suomija / 2013 / 99 min / drama
Pristato Suomijos ambasados atstovas

RUGPJŪČIO 30 D., SEKMADIENIS

18.00 Festivalio uždarymas

19.00 Pamoka / Izlaiduma Gads
Režisierius: Andris Gauja / Latvija / Rusija / 2014 / 108 min / drama
Pristato režisierius Andris Gauja

21.00 1944
Režisierius: Elmo Nüganen / Estonia / 2015 / 100 min / historical drama
Pristato Erika Laansalu

Festivalio organizatorius:

Lietuvos Kinematografininkų sąjunga
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras

Organizacijos veiklą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba

Festivalį finansuoja:

Neringos savivaldybė
Lietuvos kino centras (LKC)
Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija

Festivalio
informacinis partneris:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT)

Partneriai:

Neringos meno mokykla
Neringa - Lietuvos kultūros sostinė 2021
Žurnalas Kinas
Lietuvių filmų centras
Viešbutis-restoranas
Švyturys nealkoholinis
Bilietai.lt

Please publish modules in offcanvas position.