2016-07-03 Perskaitė 414

2016 m. festivalio programa

RIGPJŪČIO 23 D., ANTRADIENIS

18.00 Festivalio atidarymas
19.00 Skruzdėlynas / Sipelgapesa / Estija, režisierius Vladimir Loginov
21.00 Ramybė mūsų sapnuose / Lietuva, režisierius Šarūnas Bartas,

RUGPJŪČIO 24 D., TREČIADIENIS

18.00 Ručė ir Norie / Ručs un Norie / Latvija, režisierius Ināra Kolmane
19.30 Šaltos ausys / Lietuva, pristato režisierius Linas Mikuta
20.30 Belaidis gyvenimas / Juhtmevaba elu / Estija, režisierius Peeter Vihma
21.30 Edeno sodas / Lietuva, režisierius Algimantas Puipa

RUGPJŪČIO 25 D., KETVIRTADIENIS

19.00 Mano tėvas bankininkas / Mans tēvs baņķieris / Latvija, režisierė Ieva Ozoliņa
20.30 Prisimenu motinos balsą / Lietuva, pristato režisierė Agnė Marcinkevičiūtė
22.00 Alpinistas vaiduoklis / Must alpinist / Estija, režisierius Urmas Eero Liiv

RUGPJŪČIO 26 D., PENKTADIENIS

11.00 Seminaras-diskusija: audiovizualinių kūrinių autorių teisės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, festivalio svečias - vokiečių TV kanalas "Deutsche Welle"
19.00 Maištininkai – sukilę prieš sistemą / Whistleblower – alone against the system , režisierė Carmen Meyer
20.00 Kelias į laisvę / Meine flucht, režisierė Elke Sasse

RUGPJŪČIO 27 D., ŠEŠTADIENIS

16.00 Animacijos mokykloje sukurto filmo premjera, animacijos mokyklos uždarymas. Festivalio viešnia - Lenkija / partneris Lenkijos institutas Vilniuje
19.00 Įsibrovėlis / Intruz, režisierius Magnus Von Horn
21.30 Dievai / Bogowie, režisierius Łukasz Polkowski

RUGPJŪČIO 28 D., SEKMADIENIS

18.00 Mariupolis / Lietuva, režisierius Mantas Kvedaravičius
20.00 Nulinis taškas / Nullpunkt / Estija, režisierius Mihkel Ulk
22.15 Mano turtinga ponia / Pie bagātās kundzes / Aukso fondas / Latvija, režisierius Leonīds Leimanis

RUGPJŪČIO 29 D., PIRMADIENIS

18.00 Į šviesą / Valguseks / Valguseni / Valgusena / Estija, režisierė Nora Särak
19.00 Aušra / Ausma / Latvija, režisierė Laila Pakalniņa
21.30 Lizdas vėjyje / Tuulte pesa / Aukso fondas / Estija, režisierius Olav Neuland

RUGPJŪČIO 30 D., ANTRADIENIS

18.00 Trumpametražiai jaunųjų latvių režisierių filmai / Latvija, režisieriai: Uldis Cipts, Uģis Olte, Valerijs Olehno, Gatis Ungurs
20.00 Jausmai / Lietuva / Aukso fondas / Lietuva, režisieriai: Algirdas Dausa, Almantas Grikevičius

Festivalio organizatorius:

Lietuvos Kinematografininkų sąjunga
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras

Organizacijos veiklą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba

Festivalį finansuoja:

Neringos savivaldybė
Lietuvos kino centras (LKC)

Festivalio
informacinis partneris:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT)

Partneriai:

Neringos meno mokykla
Skonis ir kvapas
Rokiškio sūris
Vasaros knygynas
Žurnalas Kinas
Lietuvių filmų centras
Viešbutis-restoranas
Švyturys nealkoholinis
Bilietai.lt

Please publish modules in offcanvas position.