2017-07-03 Perskaitė 90

2017 m. festivalio programa

RUGPJŪČIO 23 D., TREČIADIENIS

18.00 Džiazo valanda su Artūru Anusausku ir Rūta Jakulyte
19.00 Atidarymo ceremonija
19.30 Latvių dokumentika: Paslaptingas meistro gyvenimas / Meistara slepenā dzīve, Latvija, 2016, 35 min., režisierius Jānis Cimmermanis, dokumentinis Rygos ponai / rīgas kungi Latvija, 2015, 26 min., režisierė adriana roze, dokumentinis
21.00 Senekos diena, Lietuva / Latvija / Estija, 2016, 105 min., režisierius Kristijonas Vildžiūnas, vaidybinis


RUGPJŪČIO 24 D., KETVIRTADIENIS

18.00 Gasčiūnai, Lietuva, 2016, 49 min, dokumentinis, autoriai Edvardas Kubilius, Justina Gedvilaitė, Maarten de lange
19.00 Pelenų sanatorija / Pelnu sanatorija, Latvija, Lietuva, 2016, 100 min., režisierius Dāvis Sīmanis, drama
21.00 Apsimetėliai / Teesklejad, Estija / Lietuva / Latvija, 2016, 102 min., režisierius Vallo Toomla, drama


RUGPJŪČIO 25 D., PENKTADIENIS

11.00 Kino profesionalų diskusija „Nacionalinių filmų distribucija Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje
18.00 Sumaišties dienos / Päevad, mis ajasid segadusse, Estija, 2016, 105 min., režisierė Triin Ruumet, drama, festivalio viešnia – Lenkija / Partneris – Lenkijos institutas Vilniuje
21.00 Paslaptingas dalininkas / Secret sharer, Lenkija / Jungtinė Karalystė / Kinija / Tailandas, 2014, 100 min., režisierius Peter Fudakowski, vaidybinis filmas Josepho Conrado romano motyvais


RUGPJŪČIO 26 D., ŠEŠTADIENIS

16.00 Animacijos mokykloje sukurto filmo premjera, animacijos mokyklos uždarymas
17.00 Vaiko širdis, Lietuva, 2011, 23 min, režisierė Dalia Kanclerytė, dokumentinis, festivalio viešnia – Vokietija / partneris – TV kanalas „Deutsche Welle“
18.00 Beiruto parkas / Beirut parc, Deutsche Welle, 50 min., 2017, autoriai: Matthias Frickel, Niels Eixler, dokumentinis
19.30 Godumas / greed, Deutsche Welle, 52 min., 2017, autorius: Jörg Seibold, dokumentinis


RUGPJŪČIO 27 D., SEKMADIENIS

19.00 Idealus peizažas / Ideaalmaastik, Estija, 1980, 91 min., režisierius Peeter Simm, restauruotas filmas iš Estijos kino archyvo
21.00 Melanijos kronika / Melānijas hronika, Latvija, 2016, 120 min., režisierius Viestur Kairish, istorinė drama


RUGPJŪČIO 28 D., PIRMADIENIS

18.00 Meilė / Armastus, Estija, 2017, 78 min., režisierė Sandra Jõgeva, dokumentinis n-18
20.00 Amžinai kartu, Lietuva, 2017, 88 min., režisierė Lina Lužytė, drama
22.00 Sadūto tūto, Lietuva, 1974, 78 min., režisierius Almantas Grikevičius, restauruotas filmas iš Lietuvos kino archyvo


RUGPJŪČIO 29 D., ANTRADIENIS

19.00 Moteris ir ledynas, Lietuva, Estija, 2016, 56 min., režisierius Audrius Stonys, dokumentinis
21.00 Keistos aistros / Svešās kaislības, Latvija, 1983, 84 min., režisierius Jānis Streičs, restauruotas filmas iš Latvijos kino archyvų, Mykolo Sluckio romano motyvais

Festivalio organizatorius:

Lietuvos Kinematografininkų sąjunga
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras

Organizacijos veiklą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba

Festivalį finansuoja:

Neringos savivaldybė
Lietuvos kino centras (LKC)
Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija

Festivalio
informacinis partneris:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT)

Partneriai:

Neringos meno mokykla
Neringa - Lietuvos kultūros sostinė 2021
Žurnalas Kinas
Lietuvių filmų centras
Viešbutis-restoranas
Švyturys nealkoholinis
Bilietai.lt

Please publish modules in offcanvas position.