Filmai

  • 08.23 20.00 / IZAOKAS/LT

    20.00 Atidarymas / Premjera / „Izaokas“ / 2019 / Lietuva / 91 min. / vaidybinis / režiserius Jurgis Matulevičius, operatorius Narvydas Naujalis, dailininkas Paulius Aničas, kompozitoriai Agnė Matulevičiūtė ir Domas Strupinskas, prodiuseris Stasys Baltakis, vaidina Severija Janušauskaitė, Dainius Gavenonis, Aleksas Kazanavičius, Martynas Nedzinskas, Dainius Kazlauskas

    daugiau »
  • 08.24 16.00/ ŠEIMOS SEANSAS. JAKOBAS MIMI IR KALBANTYS ŠUNYS/LV, PL

    16.00 Šeimos seansas / „Jakobas, Mimi ir kalbanys šunys“ / „Jēkabs, Mimi un runājošie suņi“ / 2019 / Latvija, Lenkija / 70 min. / animacinis / režisierius Edmunds Jansons, animatoriai Martyna Borkowska, Anna Chrzanowska, Tomasz Czekierda, Katarzyna Gorska, Aidan Neeson, Mikolaj Pilchowski, kompozitorius Krzysztof A. Janczak, prodiuseriai Sabine Andersone, Jakub Karwowski, Piotr Szczepanowicz

    daugiau »
  • 08.24 20.00/ PROGRAMA "DOKUMENTINIAI (NE)JUOKAI"/LT

    20. 00 Programa “Dokumentiniai (ne)juokai”, Lietuva Džokonda IV aukšte / 1977 / 10 min. / režisierius Gediminas Skvarnavičius Būkite sveiki, ufonautai / 1979 / 10 min. / režisierius Gediminas Skvarnavičius Kur karalienės auksas / 1972 / 11 min. / režisieriai Viktoras Starošas, Rimtautas Šilinis Mums nebaisūs jokie priešai / 1978 / 11 min. / režisierius Edmundas Zubavičius Troleibusų miestas / 2002 / 28 min. / režisierė Giedrė Beinoriūtė

    daugiau »
  • 08.25 16.00/ ŠEIMOS SEANSAS. TOLI NUO NAMŲ/ LV

    16.00 Šeimos seansas / „Toli nuo namų“ / „Projām“ / 2019 / Latvija / 75 min. / animacinis / režisierius, scenarijaus autorius, dailininkas, kompozitorius, prodiuseris Gints Zilbalodis

    daugiau »
  • 08.25 20.00/ GIMTINĖ/ LT, LV, DE,GR

    20.00 „Gimtinė“ / 2019 / Lietuva, Latvija, Vokietija, Graikija / 97 min. / vaidybinis / režisierius Tomas Vengris, operatorius Audrius Kemežys, dailininkas Ramūnas Rastauskas, kompozitorius Kārlis Auzāns, prodiuserė Uljana Kim, vaidina Severija Janušauskaitė, Matas Metlevski, Darius Gumauskas, Barbora Bareikytė

    daugiau »
  • 08.25 22.00/ NOVA LITUANIA/ LT

    22.00 „Nova Lituania“ / 2019 / Lietuva / 96 min. / vaidybinis / režisierius Karolis Kaupinis, operatorius Simonas Glinskis, dailininkas Audrius Dumikas, montažo režisierė Silvija Vilkaitė, prodiuserė Marija Razgutė, vaidina Aleksas Kazanavičius, Vaidotas Martinaitis, Valentinas Masalskis, Rasa Samuolytė, Eglė Gabrėnaitė, Julius Žalakevičius

    daugiau »
  • 08.26 20.00/NEMIRTINGI/ EE, LV

    20.00 „Nemirtingi“ / „Surematu“ / 2019 / Estija, Latvija / 61 min. / dokumentinis / režisierė Ksenija Okhapkina, operatorius Aleksandr Demyanenko, kompozitoriai Robert Jürjendal, Arian Levin, prodiuseriai Riho Västrik, Uldis Cekulis

    daugiau »
  • 08.26 22.00/ NEMATOMA/ LT, LV, UA

    22.00 „Nematoma“ / 2019 / Lietuva, Latvija, Ukraina, Ispanija / 102 min. / vaidybinis / režisierius Ignas Jonynas, operatorius Denis Luschick, dailininkas Nerijus Narmontas, kostiumų dailininkė Sandra Straukaitė, prodiuseriai Ramojus Petrauskas, Justinas Pocius, Aurimas Pukevičius, Kristina Ramanauskaitė, Edoardo Rossi, Roberts Vinovskis, Vladimir Yatsenko, vaidina Dainius Kazlauskas, Darius Bagdžiūnas, Paulina Taujanskaitė, Dimitrijus Denisiukas, Liubomiras Laucevičius, Kipras Garla, Igoris Reklaitis, Alina Žaliukaitė- Ramanauskienė

    daugiau »
  • 08.27 20.00/ TULPIŲ LAUKAS/ LT

    20.00 „Tulpių laukas“ / 2019 / Lietuva / 82 min. / dokumentinis / režisierius, operatorius, prodiuseris Aloyzas Jančoras, kompozitorius Andrius Kulikauskas

    daugiau »
  • 08.27 22.00/ SKANDINAVIŠKA TYLA/ EE, FR, BE

    22.00 „Skandinaviška tyla“ / „Skandinaavia vaikus“ / 2019 / Estija, Prancūzija, Belgija / 75 min. / vaidybinis / režisierius Martti Helde, operatoriai Sten - Johan Lill, Erik Põllumaa, prodiuserė Elina Litvinova, vaidina Rea Lest, Reimo Sagor

    daugiau »
  • 08.28 20.00/ EL PADRE MEDICO/ LT, BR

    20.00 El Padre Medico / 2019 / Lietuva, Brazilija / 102 min. / dokumentinis / režisierius Vytautas Puidokas, operatoriai Rimvydas Leipus, Narvydas Naujalis, prodiuseris Paulius Juočeris

    daugiau »
  • 08.28 22.00/ KITA TYLOS PUSĖ/ LT

    22.00 Uždarymas / „Kita tylos pusė“ / 2019 / Lietuva / 112 min. / vaidybinis / režisierius Algimantas Puipa, operatorius Algimantas Mikutėnas, dailininkas Galius Kličius, kompozitorius Martynas Bialobžeskis, prodiuserė Uljana Kim, vaidina Juozas Budraitis, Povilas Stankus, Viktorija Kuodytė, Asta Stankūnaitė

    daugiau »
  • 08.24 22.00/ OLEGAS/ LV, LT, FR, BE

    22. 00 „Olegas“ / 2019 / Latvija, Lietuva, Belgija, Prancūzija / 108 min. / vaidybinis / režisierius Juris Kursietis, operatorius Bogumil Godfrejow, kompozitorius Jonas Jurkūnas, prodiuseriai Aija Bērziņa, Isabelle Truc, Lukas Trimonis, Guillaume De Seille, vaidina Valentin Novopolskij, Dawid Ogrodnik, Anna Prochniak, Adam Szyszkowski, Guna Zariņa

    daugiau »