2016 metų programa


Rugpjūčio 23 d., antradienis

18.00 Festivalio atidarymas

19.00 SKRUZDĖLYNAS / SIPELGAPESA / Estija
Režisierius Vladimir Loginov

21.00 RAMYBĖ MŪSŲ SAPNUOSE / Lietuva
Režisierius Šarūnas Bartas

Rugpjūčio 24 d., trečiadienis

18.00 RUČĖ IR NORIE / RUČS UN NORIE / Latvija
Režisierius Ināra Kolmane

19.30 ŠALTOS AUSYS / Lietuva
Režisierius Linas Mikuta
Pristato Linas Mikuta

20.30 BELAIDIS GYVENIMAS / JUHTMEVABA ELU / Estija
Režisierius Peeter Vihma

21.30 EDENO SODAS / Lietuva
Režisierius Algimantas Puipa

Rugpjūčio 25 d., ketvirtadienis

19.00 MANO TĖVAS BANKININKAS / MANS TĒVS BAŅĶIERIS / Latvija
Režisierė Ieva Ozoliņa

20.30 PRISIMENU MOTINOS BALSĄ / Lietuva
Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė
Pristato Agnė Marcinkevičiūtė

22.00 ALPINISTAS VAIDUOKLIS / MUST ALPINIST / Estija
Režisierius Urmas Eero Liiv

Rugpjūčio 26 d., penktadienis 

11.00 Seminaras-diskusija: AUDIOVIZUALINIŲ KŪRINIŲ AUTORIŲ TEISĖS LIETUVOJE, LATVIJOJE IR ESTIJOJE

Festivalio svečias - vokiečių TV kanalas Deutsche Welle

19.00 MAIŠTININKAI – SUKILĘ PRIEŠ SISTEMĄ / WHISTLEBLOWER – ALONE AGAINST THE SYSTEM
Režisierė Carmen Meyer

20.00 KELIAS Į LAISVĘ / MEINE FLUCHT
Režisierė Elke Sasse

Rugpjūčio 27 d. šeštadienis

16.00 ANIMACIJOS MOKYKLOJE SUKURTO FILMO PREMJERA
Animacijos mokyklos uždarymas

Festivalio viešnia - Lenkija / Partneris Lenkijos institutas Vilniuje

19.00 ĮSIBROVĖLIS / INTRUZ
Režisierius Magnus von Horn

21.30 DIEVAI / BOGOWIE
Režisierius Łukasz Polkowski

Rugpjūčio 28 d., sekmadienis

18.00 MARIUPOLIS / Lietuva
Režisierius Mantas Kvedaravičius

20.00 NULINIS TAŠKAS / NULLPUNKT / Estija
Režisierius Mihkel Ulk

22.15 MANO TURTINGA PONIA / PIE BAGĀTĀS KUNDZES / Aukso fondas / Latvija
Režisierius Leonīds Leimanis

Rugpjūčio 29 d., pirmadienis

18.00 Į ŠVIESĄ / VALGUSEKS /VALGUSENI /VALGUSENA / Estija
Režisierė Nora Särak

19.00 AUŠRA / AUSMA / Latvija
Režisierė Laila Pakalniņa

21.30 LIZDAS VĖJYJE / TUULTE PESA / Aukso fondas / Estija
Režisierius Olav Neuland

Rugpjūčio 30 d., antradienis 

18.00 TRUMPAMETRAŽIAI JAUNŲJŲ LATVIŲ REŽISIERIŲ FILMAI / Latvija
Režisieriai: Uldis Cipts, Uģis Olte, Valerijs Olehno, Gatis Ungurs

20.00 JAUSMAI / Lietuva / Aukso fondas / Lietuva
Režisieriai: Algirdas Dausa, Almantas Grikevičius

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014