Estija / NULINIS TAŠKAS / NULLPUNKT

Filmas sukurtas pagal populiarų romaną. Tai drama apie opiausias šiuolaikinio jaunimo problemas – patyčias mokykloje, menkinančias žmogaus savivertę, negebėjimą prisitaikyti, pripažinimo paieškas.

Į prestižinę miesto mokyklą priimtas jautrus, vietoje nenustygstantis Johanesas tikisi, kad tai bus jo sėkmingo gyvenimo pradžia. Tačiau naujoje mokykloje jis tampa bendraklasių patyčių auka. Siekdamas pripažinimo, jis grįžta pas senus priemiesčio draugus, kurie mokslus mielai keičia į narkotikus, tuščią dykinėjimą, linksmybes. Namuose laukia savi rūpesčiai – nuolat blogėjanti mamos psichinė sveikata. Kai įtampa pasidaro nepakeliama, jis atsiduria nuliniame taške, kai tenka iš naujo atkurti savo gyvenimą iš nuolaužų. Johanesui, atstumtam ir mokykloje, ir namuose, kur baisu sugrįžti dėl ūmėjančios mamos šizofrenijos, lieka tik vienas kelias – keičiant save pakeisti ir savo gyvenimą.

2014 / Estija / drama / 114 min.
Režisierius: Mihkel Ulk
Scenarijaus autorius: Margit Keerdo-Dawson
Operatorius: Mihkel Soe
Prodiuseriai: Evelin Soosaar-Penttilä / Ruth Heinmaa, Allfilm, Estonian Public Broadcasting
Vaidina: Märt Pius, Epp Eespäev, Uku Arop, Tambet Tuisk, Saara Kadak, Linda Kolde, Reimo Sagor, Henrik Kalmet, Birgitte Susanne Hunt
Dialogai: estų k., subtitrai: anglų, lietuvių k.

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014