Kviečiame dalyvauti animacijos kūrybinėse dirbtuvėse

7-asis tarptautinis kino festivalis „Baltijos banga“ kviečia visus piešti ir kurti mėgstančius įvairaus amžiaus vaikus bei jaunimą dalyvauti animacijos kūrybinėse dirbtuvėse ir kartu su dailininkais bei režisieriais Jūrate Leikaite ir Valentu Aškiniu sukurti animacinį filmą apie metų laikus ir gyvybę. Užsiėmimai vyks kasdien rugpjūčio 24–28 d. nuo 9.00 iki 13 val. Neringos atviroje jaunimo erdvėje – Jaunimo lofte (Taikos g. 11). Filmo premjera „Agilos“ ekrane – rugpjūčio 29 d., šeštadienį, 17 val.

Animacijos dirbtuvių vadovai šį kartą siūlo visiems kartu pamąstyti apie tai, kaip gera gyventi Lietuvoje ir kaip smagu stebėti kintančios gamtos grožį bei džiaugtis visais keturiais metų laikais: gaiviuoju pavasariu, žaliąja vasara, spalvinguoju rudeniu ir puria, baltutėle žiema. Kintant metų laikams, keičiasi ir žmonių gyvenimas, jų pomėgiai ir laisvalaikio užsiėmimai. Šiuos pokyčius vaikai ir vaizduos filmo siužetuose.

Animuotus piešinius vaikai mokysis spalvinti kompiuteriu, sužinos, kaip koliažo technikomis sukurti filmo fonus ir dekoracijas, tapys akriliniais dažais, klijuos džiovintus lapus, gėles, plunksnas, išmoks kitų filmo kūrimo gudrybių. Į siužetą bus įpinta lietuvių mažosios tautosakos elementų: mįslių, patarlių ir priežodžių. Į grafinį filmo piešinį įausta baltų ornamentikos detalių ir kosmologinių simbolių. Tekstai bus rašomi pasitelkiant animacijos technologijas. Vaikai patys įgarsins filmo personažus. Dirbtuvių vadovai tikisi, kad nepamirštamos kūrybinės akimirkos praturtins vaikų vaizduotę ir pagilins žinias apie save ir supantį pasaulį.

Užsiregistruoti į dirbtuves galima el. paštu event@visitneringa.lt arba tel. 8 682 19483 iki rugpjūčio 23 d. ryto. Dalyvavimas užsiėmimuose nemokamas.

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014